O firmie

Pracownia projektowa M.P.PROJEKT to firma inżynierska tworzona przez młody, dynamiczny zespół łączący zdobyte doświadczenie z możliwościami wspomagania komputerowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań inżynierskich z zachowaniem najwyższych standardów jakości wykonywanych projektów.

 

Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane, wykonawcze i warsztatowe. Mamy doświadczenie w realizacji wielu zadań projektowych w tym wykonywanych w kooperacji z innymi biurami projektowymi przy wykorzystaniu internetu. Posiadamy profesjonalne stacje cadowskie oraz stanowiska obliczeniowe. Wykorzystujemy programy wspomagające projektowanie zawierające narzędzia CAD i BIM pozwalające tworzyć realistyczne wizualizacje konstrukcji w 3D i na ich podstawie dokumentację techniczną. Obliczenia wykonujemy w programach Autodesk Robot Structural Analysis Professional, RM-WIN oraz specjalnie opracowanych w naszym biurze projektowym kalkulatorach.

Wieloletnie doświadczenie na rynku i wysokie kwalifikacje zespołu projektowego pozwalają nam na profesjonalne realizacje powierzonych zadań.